Úspešne umytá fasáda bytového domu – máj 2018

Pre stavebné bytové družstvo sme vyčistili fasádu od mastnoty a organických nečistôt. Nebolo to ľahké, ale kvôli pochvaly, ktoré sa nám na konci dostalo, to za to stálo!

Čistenie fasády bytového domu, ktorý vidíte na fotkách nižšie, spočiatku vyzeralo, že bude až moc ťažké. Kvôli zle prístupnému terénu sme mali problémy usadiť plošinu na východnej strane pozemku. Ale všetko nakoniec dobre dopadlo, s problémami sme si poradili a ako vidíte na fotkách PRED a PO, fasáda bytového domu je ako nová:

Hoci sa často stretávame s nepríjemnými problémami (ako v tomto prípade usadzovanie plošiny), sme na našu prácu náležite hrdí. Vďaka pozitívnym reakciám našich zákazníkov vieme, že odvádzame kvalitne vykonanej služby. Veď aj pri tejto zákazke naše služby ocenil jeden z obyvateľov tohto domu moc milými slovami. Jeho pochvala nás moc potešila!

Reakcie zákazníkov:

Celá fasáda krásne prekukla, technici si aj napriek nemalé problémy veľmi dobre poradili a realizácia tak bola raz dva hotová. Služby spoločnosti Umyjemto sú na vysokej úrovni a nemožno inak ako je odporučiť.

Mám záujem

Ďalšie referencie