Odstránenie graffiti

Odstraňovanie graffiti vandalizmu

Čistenie a odstránenie graffiti

ZAVOLAJTE NAM ZADARMO!
944 131 260
alebo vyplňte dopytový formulár a my vám zavoláme pre bezplatnú konzultáciu.
Pri odstraňovaní graffiti z povrchov neošetrených antigraffiti náterom alebo nástrekom je potreba dopredu zákazníkom zdôrazniť, že úspešnosť odstránenia sa pohybuje od 60 do 90%.

Ochrana povrchu – anti graffiti

Ak je majiteľom kladený dôraz na ľahkú odstrániteľnosť graffiti ataku, bez toho aby došlo k poškodeniu podkladu, odporúčame aplikáciu sakrificiálního – jednorazového – ochranného antigraffiti náteru. Zaručíme tým prirodzenú paropriepustnosť. Zabránime tak následnému ataku graffiti preniknúť do štruktúry povrchu. Tým ušetríte vaše budúce investície. Tento typ jednorazové ochrany je najmä odporúčaný pre pamiatky a povrchy domov a stavieb v pamiatkových zónach a rezerváciách.

V prípade, že sa požaduje ochrana povrchu aj v miestach s veľmi častým atakom vandalizmu, aplikujeme na povrch permanentný ochranný anti graffiti náter. Tento preventívny náter potom stavbe zaručí možnosť mnohonásobného odstránenie bez toho, aby sa tak ochranný náter musel obnoviť.

Na čo si dať pozor pri odstraňovaní graffiti?

Pri fasádach a štruktúrovaných omietkach je potrebné dopredu počítať s tým, že pri odstraňovaní graffiti z neošetrených povrchov odstránime tiež farbu fasády. V praxi sa postupuje tak, že sa graffiti zosvetlia do najvyššej možnej miery a miesto sa zamaľuje fasádnou farbou. Zamaľovať graffiti ihneď a neodstraňovať ich neprináša dobrý výsledok. Graffiti vo väčšine prípadov vidno aj po pretretí a je vidieť ich pôvodné kontúry.

Revolučný systém odstránenie graffiti

 

Mám záujem o odstránenie graffiti

Referencie

Dopyt, online dotazy

alt-text
Zavolajte nám
Pre objednávku, nacenenie volajte bezplatne 7 dní v týždni
alt-text
Prídeme
Vykonáme skúšku zadarmo a spoločne zhodnotíme stav znečistenia
alt-text
Dohodneme sa
V prípade záujmu dohodneme termín a zariadime objednávku

Mám záujem o odstránenie graffiti

alt-text

CHCETE VEDIEŤ VIAC? ZAVOLAJTE NÁM!

nezáväzné obhliadky a kalkulácie zadarmo
0944 131 260
volajte 24h denne, 7 dni v týždni