Plošná dezinfekcia interierov a budov

Vykonávame plošnú dezinfekciu

Hľadáte finančne dostupnú metódu, ktorá účinne vydezinfikuje kancelárie, školy, športoviská, štadióny alebo bytový dom? Obráťte sa na nás, profesionálov z Umyjemto. Poradíme Vám, aká dezinfekčná metóda pre Vás bude za dostupnú cenu dostatočne efektívna.

Účinná dezinfekcia pre každého

Všetky naše služby vykonávame vzhľadom k aktuálnej hygienicko-epidemiologickej situácii súvisiace s výskytom nového typu koronavírusu za čo najlepšie ceny.

Jednorazová dezinfekcia

Potrebujete jednorázovo vyčistiť vnútorné priestory objektov? Odporúčame Vám zvoliť metódu dezinfekcie na báze alkoholu, pomocou ktorej dokážeme plochy vyčistiť v priebehu 5 minút. Po použití dezinfekčného pracovného roztoku je táto dezinfekcia účinná iba raz. Ide preto o ekonomicky a veľmi výhodné riešenie pre každého, kto potrebuje priestory vyčistiť jednorazovo. Po použití nezanecháva žiadne šmuhy ani škvrny, na podlahe sa nelepí a nepoškodzuje lino.

Dezinfekcia s účinnosťou až 20 dní

V prípade, že hľadáte dlhodobejšie riešenie, zvoľte radšej dezinfekciu na báze širokospektrálneho polyméru. Táto metóda je veľmi šetrná a vytvára polymérne ochranu, ktorá pôsobí až 20 dní.

Univerzálne použitie bez chlóru a zápachu

Oba druhy našich dezinfekčných metód sú bakterocídne, fungicídne, virucidné a tuberkulocídne. Akékoľvek vnútorné priestory dokážeme vyčistiť od baktérií, vírusov, plesní, rias i húb.

Používame najmodernejšie metódy, takže sa nemusíte báť, že by došlo k bieleniu alebo poškodeniu materiálov.

Naša širokospektrálna dezinfekcia je vhodná pre použitie do vnútorných priestorov a pôsobí bez chlóru a zápachu. Naopak dokáže odstrániť aj zápachy organického pôvodu. Priestory dezinfikujeme pomocou klasických rosiace rozprašovačov.

Dezinfikujeme kancelárie, školy a bytové domy

Mám záujem o služby plošné dezinfekcie

alt-text

CHCETE VEDIEŤ VIAC? ZAVOLAJTE NÁM!

nezáväzné obhliadky a kalkulácie zadarmo
0944 131 260
volajte 24h denne, 7 dni v týždni