V rámci rozširovania nášho pôsobenia na Slovensku prinášame pre zvyšok tohto roka unikátnú promo akciu, ktorú rozhodne nesmiete prehliadnuť. Všetky bytové domy na území Slovenska, ktoré splnia pár jednoduchých podmienok, môžu mať kompletne umytú fasádu či dokonca ju môžu mať celú novo natretú za cenu nižšiu o úžasných 20%! A to už je naozaj veľká zľava, o ktorú stojí za to sa zaujímať.

Hlavnou podmienkou pre získanie zľavy je to, aby na bytovom dome niektorá z dvoch daných služieb bola realizovaná v rámci mesta (v prípade väčších miest v rámci mestskej časti) vôbec prvýkrát. Detailnejšie špecifikácie celej promo akcie (aj služieb, ktorých sa týka) nájdete na tejto stránke tomu priamo určené.

Nezmeškajte jedinečnú šancu ukázať, že práve váš bytový dom vo vašom meste udáva trendy. S Umyjemto vaše fasáda aj v šedivom a sychravom jesennom období bude žiariť farbami!

Ako také natieranie fasády bytového domu prebieha a aké skvelé výsledky prináša, o tom sa môžete najlepšie presvedčiť v nasledujúcom videu: