Vážení a milí zákazníci Umyjemto,

za našu spoločnosť Vám ďakujeme za priazeň, ktorú ste nám v roku 2018 venovali. Veľmi nás teší, že sme sa s Vami mohli stretnúť v minulom roku pri realizácii zákaziek a pevne veríme, že ste boli s našou prácou pri umývaní alebo natieraní Vašej nehnuteľnosti spokojní. Zároveň dúfame, že sa nám podarilo splniť všetky Vaše očakávania, a tým sme s Vami mohli naštartovať nový fungujúci obchodný vzťah.

Hlavný nepriateľ čistoty všetkých fasád, bohužiaľ, nikdy nespí. Žiadna fasáda sa nevyhne účinkom vonkajších prírodných vplyvov a niektoré fasády sú na pôsobenie mikroorganizmov, ktoré sú príčinou vzniku zeleného povlaku, skrátka náchylnejšie viac ako iné. To isté platí o samotnej vonkajšej ochrannej vrstve Vašej fasády – žiadny fasádny náter nie je večne imúnny proti pôsobeniu zubu času. Veríme však, že Vy už dobre viete, čo robiť, a ako svoju nehnuteľnosť dlhodobo chrániť. Je to úplne podobné, ako keď pravidelne servisujete svoj automobil.

20% zľava na umývanie a nátery fasád

A keďže sú u nás vo firme prípravy na novú sezónu už v plnom prúde, prinášame všetkým bytovým družstvám a spoločenstvám vlastníkov jednotiek, ktoré uvažujú o využití niektorej zo služieb Umyjemto, pre tento rok exkluzívny tip. Môže ísť napríklad o umývanie alebo natieranie fasád, alebo akúkoľvek ďalšiu službu z nášho portfólia, ktorá je pre bytové domy vhodná. Aj v roku 2019 Vám teraz prinášame špeciálnu akčnú zľavu 20%, ak si objednáte naše služby a do 28.2.2019 sa vzájomne dohodneme a spíšeme zmluvu. Pre viac informácii kliknite tu, alebo na nasledujúci obrázok:

Aby sme tých z Vás, ktorí stále váhajú alebo sa nemôžu rozhodnúť patrične naladili, ešte sa na chvíľu obrazom vrátime do predošlého roka. Pozrite sa na fotogalériu toho najlepšieho z roku 2018, prevažne z umývania a natierania fasád bytových domov:

Kliknite tu pre ďalšie referencie

Výstavy Jar 2019

V neposlednom rade, by sme Vás tak ako každý rok, radi pozvali na odborné výstavy, kde nás môžete stretnúť, osobne sa na čokoľvek opýtať, prípadne sa rovno dohovoriť na zákazke pre Vaše SBD, školu, halu alebo odstránenie graffiti vo Vašom meste:

7.-9. Februára 2019, Praha

27. – 30. Marca 2019, Bratislava

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať, a my Vám dodáme vstupenky na jednu z týchto odborových akcií.

Na záver nám už zostáva jediná príjemná povinnosť. Chceme všetkým zákazníkom – tým súčasným, ale aj budúcim – srdečne zaželať v novom roku 2019 pevné zdravie, veľa spokojnosti a osobných i pracovných úspechov.

Ďakujeme a majte sa krásne,

Váš tím spoločnosti Umyjemto