Bytové domy

Ponúkame služby pre bytové družstvá. Umývanie a nátery fasád, odstraňovanie graffiti. Bývajte v bytovom či panelovom dome zdravo a pekne!

Štátna správa

Mestám, samosprávam aj školám ponúkame programy služieb na mieru, jednorázovo aj pravidelne. Umývanie fasád, čistenie striech alebo služby a produkty pre odstránenie graffiti.

Komerčné objekty

Umyjeme vaše komerčné objekty, priemyselné haly, administratívne budovy aj sídla firiem. Umývanie priemyselných hál, čistenie a nátery fasád alebo umývanie striech.

Rodinné domy

Pre rodinné domy u nás nájdete komplexné služby čistenie striech, umývanie fasád. Ak chcete, aby váš rodinný dom vyzeral ako nový, sme tu pre vás!

Najmä pre Spoločenstvá bytových družstiev

Umývanie a nátery fasád

Pozrite sa, ako si naši profesionáli poradia z nečistotou na fasádach bytových domov, ktorú premenia k nepoznaniu a k tomu aj natrú kvalitnou švajčiarskou technológiou.

Receptár na tému organické nečistoty

a ich odstránenie na fasádach bytových domov.

V receptári ste mohli vidieť ukázku čistenia fasád bytových domov, kde firma Umyjemto s.r.o. používa ekologicky odbúrateľnú chémiu a hlavnou prednosťou ich systému je voda s teplotou 50-60 ° C, spolu so zárukou 60 mesiacov proti znovu napadnutiu organickými nečistotami.

Spoľahlivo

Zavoláte si nás znovu

Kvalifikovane

Neustále sa vzdelávame vo svojom odbore

S ľahkosťou

Pripravení na malé i veľké zákazky

Šetrne

S najmodernejšou chémiou ohľaduplnú k životnému prostrediu

Dezinfekcia škôl

,
Neváhajte sa na nás obrátiť, či už potrebujete vydezinfikovať učebne, školné chodby, jedálne alebo univerzitnú aulu.
Bezdotyková aplikácie a čistenie fasády - Profesionál z Umyjemto umýva znečistenú fasádu za pomocou zvdihací plošiny

Plošiny, lešenie alebo horolezci? Vieme, aká metóda je pre umývanie fasády tá najlepšia.

, , , ,
Naši klienti nás stále častejšie prekvapujú s rôznymi konkurenčnými ponukami nižších cien za rovnaký typ služieb, ktoré ponúkame my. Rozhodli sme sa preto tomuto neduhu venovať článok, aby sme Vám na základe našich skúseností vysvetlili, aké výhody majú rôzne typy zdvíhacích techník či využitie horolezcov a naopak, s čím nevýhodným, často až nebezpečným, sa dnes môžete na trhu bežne stretnúť.

Dezinfekcia bytových domov

, ,
Vstupné dvere, kľučky, kľúče. To všetko sami kvôli obavám so šírenia nového koronavírusu každodenne dezinfikujete. I my v Umyjemto sme sa preto rozhodli, že pôjdeme do boja proti tejto hrozbe a rozšírili naše služby.…

Dezinfikujeme kancelárie, školy a bytové domy

,
Vzhľadom k hygienicko-epidemiologickej situácií ponúkame účinnú dezinfekciu vnútorných priestorov. Vyčistíme kancelárie, školy alebo bytové domy. Ak potrebujete poradiť, aká metóda dezinfekcie je pre Vás najúčinnejšia, prečítajte si prosím našu informačnú stránku: Plošná dezinfekcia interierov a budov.
alt-text

CHCETE VEDIEŤ VIAC? ZAVOLAJTE NÁM!

nezáväzné obhliadky a kalkulácie zadarmo
0944 131 260
volajte 24h denne, 7 dni v týždni