Umývanie a nátery fasád bytových domov

Dve služby, ktoré k sebe nerozlučne patria – náteru fasády musí predchádzať dôkladné umývanie

Potrebuje Váš bytový alebo panelový dom oživiť fasádu nielen dôkladným profesionálnym vyčistením, ale zároveň je už potrebné fasádu ošetriť kvalitným náterom? Ak odpovedáte na túto otázku “áno”, ste na správnom mieste.

Umyjemto Vám prináša tieto dve služby, ktoré k sebe neoddeliteľne patria, tj. Umývanie fasád a nátery fasád, v jednom “balíku”. Tým pádom Vám, našim zákazníkom, môžeme prehľadne zabezpečiť tú najvýhodnejšiu ponuku.

Profesionálne umývanie fasád a nátery fasád bytových domov najvýhodnejšie

ZAVOLAJTE NAM!
944 131 260
alebo vyplňte dopytový formulár a my vám zavoláme pre bezplatnú konzultáciu.
Nechajte si vyčistiť fasádu od naozajstných špecialistov. Iba na perfektne čisté fasáde bude následný náter efektívne a vydrží čo najdlhšie. Fasády natierame len najkvalitnejšími systémy s najlepším pomerom cena / výkon a garanciou výrobcu na 5 rokov. Lepšie ponuku už nenájdete!

Prečo umytie fasády a jej náter zároveň?

Pretože k sebe skrátka patria! Pri každom novom nátere sa fasáda musí najprv intenzívne vyčistiť, až potom sa môže pristúpiť k samotnému náteru fasády. V technických špecifikáciách všetkých náterových materiálov je tento postup uvedený. Najmä u nás v republike sa však bohužiaľ občas stáva, že firma fasádu nevyčistí poriadne, čím sa účinnosť následného náteru v dlhšom časovom horizonte razantne znižuje. Zvyčajne sa tieto nešťastné prípady stávajú u nejakých stavebných firiem, u ktorých je náter fasády len jednou malou položkou z veľkej šírky spektra činností. Takéto firmy sa nešpecializujú čisto na nátery fasád bytových domov, a už vôbec sa nešpecializujú na vyčistenie fasády. Výsledky potom nie sú tak dobré, ako by čistenie a náter fasády robili špecialisti.

Ako pri každej inej činnosti aj tu platí, že najlepšie danú činnosť robia tí, čo sa na ňu výhradne špecializujú. A presne takúto firmou je Umyjemto. Čistenie a natieraní fasád sa venujeme od začiatku našej činnosti. A keďže sú fasády – ich údržba, čistenie, renovácia – po celý čas naším jediným hlavným bodom záujmu, sme v týchto činnostiach naozaj najlepší špecialisti široko ďaleko.

Naša práca spoločne so švajčiarskou kvalitou

Certifikované náterové systémy KABE Farben, ktoré používame, boli vyvinuté vo Švajčiarsku v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby náterov a náterových systému. Nátery KABE Farben ochráni fasádu podľa špecifikácie výrobcu pred plesňami, riasami a inými nečistotami dokonca až na 15 rokov. Stojíme si za tým, že sa jedná o náterové systémy s najlepším pomerom cena / výkon na slovenskom trhu! Svedčí o tom aj fakt, že výrobca poskytuje záruku na natretú fasádu celých 5 rokov pred napadnutím mikroorganizmami.

Vyberať môžete z celej škály krásnych farieb, ktorých odtieň na fasáde vydrží – stálofarebnosť našich náterov je neprekonateľná. Aplikácia týchto náterových systémov je rýchla, takže obmedzenie bežnej prevádzky po dobu čistenia a natierania je skrátené na minimum.

Ako čo najlepšie vyriešiť dve muchy jednou ranou? Umývanie a náter fasády od Umyjemto!

Ak to s renováciou fasády myslíte naozaj vážne, opýtajte u nás vyčistenie fasády a jej následný náter. Nenájdete väčšie odborníkmi na tieto služby ako sme my. Prídeme k vášmu bytovému či panelovej domu zadarmo, zdarma poskytneme konzultáciu pokiaľ ide o stave Vašej fasády a dohodneme sa na výhodnom a efektívnom riešení priamo na mieru.

Mám záujem o čistenie a náter

Referencie

Dopyt, online dotazy

alt-text
Zavolajte nám
Pre objednávku, nacenenie volajte bezplatne 7 dní v týždni
alt-text
Prídeme
Vykonáme skúšku zadarmo a spoločne zhodnotíme stav znečistenia
alt-text
Dohodneme sa
V prípade záujmu dohodneme termín a zariadime objednávku

Mám záujem o čistenie a náter

alt-text

CHCETE VEDIEŤ VIAC? ZAVOLAJTE NÁM!

nezáväzné obhliadky a kalkulácie zadarmo
0944 131 260
volajte 24h denne, 7 dni v týždni