Nátery fasád bytových domov

Nátery fasád bytových domov

Kvalitný náter fasády zaistí, že minimálne niekoľko rokov nebudete musieť riešiť jej ďalšie opravy. Používame certifikované švajčiarske náterové systémy KABE Farben, ktoré fasádu ochránia pred riasami a plesňami. Tieto farby, sa mimo iného, vyznačujú zvýšenou odolnosťou voči znečisteniu, samočistiacim efektom a vysokou stálofarebnosťou vďaka použitiu anroganických pigmentov.

Neriešte opravy svoje fasády po mnoho rokov vďaka KABE Farben

ZAVOLAJTE NÁM
944 131 260
alebo vyplňte dopytový formulár a my vám zavoláme pre bezplatnú konzultáciu.
Výrobca garantuje záruku 5 rokov.

Umytím fasády to nekončí

Pokiaľ je už fasáda značne poškodená, je narušená jej farebnosť, štruktúra alebo pokiaľ chceme jej vzhľad úplne zmeniť, je vhodné po vyčistení fasády zvážiť nový náter. Nami používané farby sú vyvinuté z novej generácie vysoko akostných silikónových živíc, a je tak zaručená ich maximálna efektivita. Nanášanie je rýchle a farby je možné použiť univerzálne na minerálne aj organické povrchy.

Nebojte sa vysokej ceny, prídeme až k vám domov, na mieste skontrolujeme stav vašej fasády a navrhneme riešenie na mieru. Za výjazd k vám neplatíte. V rámci čistenia fasád naviac vykonávame ukážku zdarma.

S fasádami bytových a panelových domov máme bohaté skúsenosti, realizujeme malé aj veľké zákazky na území celej Českej republiky, hravo zvládneme aj výškové a historické budovy. Neváhajte a zavolajte nám, sme k dispozícii na uvedenom telefónnom čísle non-stop. Pokiaľ práve teraz nemáte dostatok času, vyplňte kontaktný formulár a my sa vám ozveme.

Mám záujem o náter fasády

Referencie

Dopyt, online dotazy

alt-text
Zavolajte nám
Pre objednávku, nacenenie volajte bezplatne 7 dní v týždni
alt-text
Prídeme
Vykonáme skúšku zadarmo a spoločne zhodnotíme stav znečistenia
alt-text
Dohodneme sa
V prípade záujmu dohodneme termín a zariadime objednávku

Mám záujem o náter fasády

alt-text

CHCETE VEDIEŤ VIAC? ZAVOLAJTE NÁM!

nezáväzné obhliadky a kalkulácie zadarmo
0944 131 260
volajte 24h denne, 7 dni v týždni