Čistenie fasád

Čistenie fasád, odstraňovanie nánosov na fasáde

Jakékoliv silně znečištěné fasády odborně zbavíme povlaku ze smogu a prachu, usazenin z komínů, sazí nebo výparů z kuchyně. Zbavíme dům mikroorganismů, zelený povlak z řas a plísně očistíme šetrně bez poškození fasády, na závěr naneseme fungicidní nástřik.

Čistenie a umývanie fasád od nečistôt, machov, plesní

ZAVOLAJTE NAM!
944 131 260
alebo vyplňte dopytový formulár a my vám zavoláme pre bezplatnú konzultáciu.
Fasádne systémy sú náchylné k usadzovaniu mikroorganizmov všade, kde sú k množeniu rias priaznivé klimatické podmienky. Je jedno či sa jedná o natretú, brizolitové alebo zateplenú fasádu.

Umývanie fasád, údržba zateplenej fasády

Čistenie fasád bytových domov

Naše služby sú tiež určené bytovým družstvám alebo spoločenstvám vlastníkov bytových jednotiek. Špecializujeme sa na čistenie a renováciu fasád bytových a panelových domov od nebezpečných plesní a iných mikroorganizmov, od nevzhľadných usadenín prachu, smogu alebo dymu. Najmä zateplené fasády sú v mnohých prípadoch kvôli nepriedušnosti náchylné na vznik mikroorganizmov. Tieto mikroorganizmy a plesne môžu nenávratne poškodiť fasádu, preto je po vyčistení aplikovaný fungicídny nástrek. Nenechajte fasádu vášho bytového či panelového domu znehodnotiť, zavolajte nám!

Po predložení našej ponuky vám poskytneme dostatok času na zváženie (napríklad z dôvodu zvolania schôdze s členmi družstva a pod.) a v prípade vášho záujmu zákazku po dohode zrealizujeme.

Umývanie fasád rodinných domov

Aj váš rodinný dom alebo vila môžu vyzerať ako nové! Z fasády vášho domova odstránime stopy po prachu, smogu, sadziach z komínov či výparoch z kuchyne. A to nie je ani zďaleka všetko – špecializujeme sa tiež na odstraňovanie bakteriálnych mikroorganizmov, plesní, rias a podobných zelených nánosov na fasádach akéhokoľvek typu. Dbáme na to, aby sme fasádu vôbec nepoškodili, čo nám umožňuje aj naša výšková technika a odborne zaškolený a certifikovaný personál. Pokiaľ chcete, aby domov vašej rodiny vyzeral ako nový, či rodinný dom predávate a chcete zvýšiť jeho atraktivitu a záujem o neho, sme pre vás tí praví! Ozvite sa nám!

Mám záujem o čistení

Referencie

Dopyt, online dotazy

alt-text
Zavolajte nám
Pre objednávku, nacenenie volajte bezplatne 7 dní v týždni
alt-text
Prídeme
Vykonáme skúšku zadarmo a spoločne zhodnotíme stav znečistenia
alt-text
Dohodneme sa
V prípade záujmu dohodneme termín a zariadime objednávku

Mám záujem o čistení

alt-text

CHCETE VEDIEŤ VIAC? ZAVOLAJTE NÁM!

nezáväzné obhliadky a kalkulácie zadarmo
0944 131 260
volajte 24h denne, 7 dni v týždni